O firmie Sempertech Sp. z o.o.

W obecnej formie nasza firma działa od maja 2007 roku, jednakże nasze doświadczenie zaczęliśmy zdobywać już 15 lat temu, kiedy to rozpoczęliśmy sprzedaż detaliczną komputerów tzw. 'składaków'. Wraz z rozwojem informatyzacji firm wzrastały potrzeby naszych klientów: od pojedynczych komputerów z prostymi programami do złożonych sieci z dedykowanymi serwerami i specjalistycznym oprogramowaniem. Chcieliśmy zadowolić naszych klientów, dlatego postawialiśmy na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

Budując strukturę informatyczną w firmach nie mogliśmy zapomnieć o jeszcze jednej ważnej rzeczy - komunikacji, której podstawą jest telefon. I tak od prostych centralek telefonicznych z zapowiedzią do złożonych serwerów telekomunikacyjnych z bramkami VoIP i GSM - tego wszystkiego musieliśmy się nauczyć, aby zadowolić naszych klientów.

Niejako z budowania instalacji teleinformatycznych wyłoniły się kolejne dziedziny naszej działalności: systemy alarmowe i monitoring. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego - nic bardziej mylnego. Nowoczesne systemy alarmowe zintegrowane są z monitoringiem i siecią komputerową i dopiero razem stanowią strukturę, której posiadanie daje nowoczesnym firmom perspektywę rozwoju poprzez zapewnienie bezpieczeństwa i elastyczności działania. Aby zadowolić naszych klientów wyspecjalizowaliśmy się w instalacji systemów kontroli dostępu oraz ewidencji czasu pracy opartych o technologię kart zbliżeniowych jak również o nowoczesne czytniki biometryczne.

Dodatkowo, tak, aby już każdy klient był zadowolony, oferujemy montaż klimatyzacji, aby poprawić komfort pracy w nowoczesnej firmie. To wszystko również możemy zaoferować w prywatnych domach i mieszkaniach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Dane firmy Sepmertech Sp. z o.o.

37-464 Stalowa Wola, ul. Rynek 2

NIP: 865-246-03-12
REGON: 180222695
KRS: 0000279348

Konto: InvestBank S.A.
88 1680 1105 0000 3000 1478 6354

O firmie | Oferta | Referencje | Kontakt

Projekt i wykonanie: Sempertech Sp. z o.o.